Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuW dniach od 11.XII do 15.XII.2018 odbyła się już szósta tegoroczna misja zagraniczna

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marta Talmont | 2019-01-31 12:35:17
misja, zdrowie, uroda, uzdrowiska, rehabilitacja, usługi prozdrowotne, medycyna

W dniach od 11.XII do 15.XII.2018 odbyła się już szósta tegoroczna misja zagraniczna w ramach w ramach wdrażania poddziałania 3.3.2 Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe- Marka Polskiej Gospodarki Brand PO IR, tj. promocji polskich usług prozdrowotnych. Tym razem dziennikarze z Ukrainy zostali zaproszeni do Gdańska.

W dniach od 11.XII do 15.XII.2018 odbyła się już szósta tegoroczna misja zagraniczna w ramach w ramach wdrażania poddziałania 3.3.2 Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe- Marka Polskiej Gospodarki Brand PO IR, tj. promocji polskich usług prozdrowotnych. Tym razem dziennikarze z Ukrainy zostali zaproszeni do Gdańska. Następnie udali się do ośrodków zdrowotnych woj. pomorskiego oraz kujawsko– pomorskiego w celu bliższego zapoznania się z ofertą tych placówek.

Pierwszego dnia grupa odwiedziła Klinikę Rehabilitacyjną w Krojantach oraz ośrodek rehabilitacyjny w Osieku, gdzie dziennikarze mieli okazję porozmawiać z pacjentami z Ukrainy, którzy od paru lat są zapraszani na leczenie w ramach projektu niesienia pomocy poszkodowanym w wyniku działań wojennych.

Na kolejny dzień wizyty gości zaplanowano zwiedzanie obiektów w Ciechocinku oraz nowej bazy zabiegowej Uzdrowiska. Zorganizowano również przejażdżkę meleksem do zabytkowej drewnianej cerkwi oraz tężni leczniczych.

W czwartek grupa miała okazję poznać infrastrukturę największego szpitala w Gdańsku, a także odbyć wycieczkę po Europejskim Centrum Solidarności.

Ostatni dzień pobytu wypełniło intensywne spotkanie z przedsiębiorcami z Pomorza. Swoją ofertę skierowaną na rynek ukraiński zaprezentowało kilkanaście podmiotów: portale dla pacjentów, kliniki medycyny estetycznej, kliniki stomatologiczne oraz specjalistyczne placówki medyczne. Długi dzień zakończył pobyt w spa w Sopocie i wieczorny spacer po mieście.

Spotkanie z przedsiębiorcami oraz pobyt grupy w Gdańsku został zorganizowany we współpracy z Pomorską Regionalną Organizacją Turystyczną.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Dentysta Olsztyn - Gabinet Stomalogiczny Eurodental

Gabinet Stomatologiczny Eurodental powstał w 1994 roku. To nowoczesne miejsce leczenia stomatolo...
Polska - OLSZTYN 2021-06-02 Dodał: Ryszard Miśkow Zdrowie i medycyna Zobacz ofertę

Tłumaczenia medyczne

Biuro tłumaczeń Reddo Translations świadczy usługi z zakresu tłumaczeń medycznych. Tam, gdzie dro...
Polska - Warsaw 2021-04-20 Dodał: Marta Januszewska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Pozostałe branże Zobacz ofertę
</h3>TBZ dentysta<br />Popiela 13<br />Toruń 87-100<br /><a href = 574 786 931
574 786 931
TBZ dentysta
tbzdentysta@gmail.com Renomowany gabinet sto">

TBZ dentysta
Popiela 13
Toruń 87-100
574 786 931...
TBZ dentysta Popiela 13 Toruń 87-100 574 786 931 TBZ dentysta tbzdentysta@gmail.com Spraw...
Polska - Toruń 2021-03-03 Dodał: Maciej Lutnik Zdrowie i medycyna Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert