Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuW przeddzień 47 rocznicy powstania Zjednoczonych Emiratów Arabskich grupa kontrahentów z Dubaju gościła w Warszawie na zaproszenie Polskiej Organizacji Turystycznej, w ramach realizacji misji przyjazdowej projektu promocji polskich usług prozdrowotnych

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marta Talmont | 2018-12-04 13:34:53
usługi rehabilitacyjne, uzdrowiska, turystyka medyczna, oferta prozdrowotna

W przeddzień 47 rocznicy powstania Zjednoczonych Emiratów Arabskich grupa kontrahentów z Dubaju gościła w Warszawie na zaproszenie Polskiej Organizacji Turystycznej, w ramach realizacji misji przyjazdowej projektu promocji polskich usług prozdrowotnych.

W przeddzień 47 rocznicy powstania Zjednoczonych Emiratów Arabskich grupa kontrahentów z Dubaju gościła w Warszawie na zaproszenie Polskiej Organizacji Turystycznej, w ramach realizacji misji przyjazdowej projektu promocji polskich usług prozdrowotnych. Uczestnicy reprezentowali firmy konsultingowe doradzające w zakresie organizacji turystyki oraz media dystrybuowane w metrze w Dubaju.

W trakcie pierwszego dnia pobytu grupa poznawała atrakcje turystyczne stolicy. Oglądała wystawę stałą w Muzeum Narodowym, odbyła spacer po Starym Mieście, Łazienkach Królewskich, a także miała okazję zobaczyć na żywo widowisko teatralne.

Drugiego dnia zaplanowane były wizyty w placówkach oferujących wysoko specjalistyczne leczenie oraz usługi rehabilitacyjne, które są najbardziej poszukiwane przez pacjentów z rynku arabskiego. Na trasie wycieczki znalazły się m.in. placówka oferująca leczenie przy wykorzystaniu egzoszkieletu Hal, a także ośrodek specjalizujący się w zaawansowanym leczeniu schorzeń ortopedycznych oraz jedno z uzdrowisk.

Goście po prezentacjach z dużym optymizmem wyrażali się na temat potencjału jaki posiada polska oferta na rynku arabskim. Wysoka jakość naszych usług, ich dostępność w korzystnej cenie oraz bliskość lotniska to bardzo silne atuty.

Generalnie Warszawa urzekła gości nie tylko swoją ofertą prozdrowotną, turystyczną ale także jedzeniem serwowanym w restauracjach. Piękne wnętrzna lokali, bogactwo smaków przypadły im bardzo do gustu. Turystyka kulinarna wydaje się stanowić idealne uzupełnienie turystyki zdrowotnej dla gości z Bliskiego Wschodu.

O tym, w jaki sposób można wykorzystać potencjał polskiej oferty, goście wraz z zaproszonymi firmami z Polski mieli okazję porozmawiać podczas spotkania zorganizowanego w siedzibie Państwowej Agencji Inwestycji i Handlu. Pobyt misji uświetniło także spotkanie w Ambasadzie Zjednoczonych Emiratów w Warszawie.