Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuW dniach 2-4.10. br. w Sztokholmie odbyły się w ramach projektu promocji usług prozdrowotnych poddziałania 3.3.2 Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand targi Seniormässan.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marta Talmont | 2018-12-04 12:55:23
turystyka medyczna, zdrowa żywność, kosmetyki, suplementy diety i sprzęt medyczny.

W dniach 2-4.10. br. w Sztokholmie odbyły się w ramach projektu promocji usług prozdrowotnych poddziałania 3.3.2 Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand targi Seniormässan.

W dniach 2-4.10. br. w Sztokholmie odbyły się w ramach projektu promocji usług prozdrowotnych poddziałania 3.3.2 Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand targi Seniormässan. Wydarzenie to poświęcone było turystyce zdrowotnej, ze szczególnym uwzględnieniem osób starszych jako grupy docelowej.

Na imprezie targowej zebrali się przedstawiciele różnych branż, a elementem łączącym była oferta przeznaczona dla seniorów. Wśród wystawców była zarówno branża turystyczna, medyczna, jak również oferenci zdrowej żywności, kosmetyków, czy wygodnej odzieży. Nie zabrakło też specjalistycznej prasy, suplementów diety i sprzętu medycznego.

Polska Organizacja Turystyczna już po raz drugi prezentowała ofertę turystyki medycznej w ramach programu „Go to Brand”. Stoisko polskie miało dogodną lokalizację, tuż przy samym wejściu na halę targową. Olbrzymie zainteresowanie targami można było zaobserwować już pierwszego od dnia, czego przejawem były długie kolejki osób oczekujących do kas jeszcze przed godzinami otwarcia.

Odwiedzający stoisko najczęściej pytali o usługi rehabilitacyjne i ofertę stomatologiczną. Niewątpliwą atrakcją polskiego stoiska były konkursy, w których główną nagrodą były vouchery na pobyt w Polsce. Jeden z laureatów będzie mógł się cieszyć weekendem w Gdańsku, a drugi spędzić relaksacyjny czas w Spa w górach. Z dużym zadowoleniem i entuzjazmem przyjmowano także nagrody pocieszenia.