Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMisja przyjazdowa z Norwegii

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Jaworska | 2018-01-11 12:04:07
norwegia, study press, pomorskie, spa, usługi dentystyczne

W ramach realizacji Programu Promocji Usług Prozdrowotnych Polska Organizacja Turystyczna we współpracy z Zagranicznym Ośrodkiem POT w Sztokholmie zorganizowała misję przyjazdową dziennikarzy z Norwegii.

Wydarzenie to odbywało się w dniach 6- 9 grudnia br., a udział w nim wzięli zarówno przedstawiciele prasy, jak i blogerzy. Z uwagi na dogodną lokalizację i bogatą tradycję spa & wellness, zaprezentowano ofertę regionu pomorskiego.

Program dostosowany został do zdiagnozowanych potrzeb rynku norweskiego na usługi prozdrowotne, w szczególności dentystyczne, zabiegi kosmetyczne i upiększające. Uwzględniał on m.in wizytę i prezentację w klinice dentystycznej ,,Projekt Uśmiech” oraz zapoznanie z pakietami spa & wellness w trzech hotelach. W trakcie pobytu nie zabrakło również prezentacji wybranych atrakcji turystycznych Gdańska.

Wspomniana nowoczesna klinika „Projekt Uśmiechu” to Centrum Dentystyczne znajdujące się w sercu Gdańska, świetnie skomunikowane z pozostałą częścią Trójmiasta. Specjalizuje się ono w leczeniu implantologicznym, chirurgicznym i zachowawczym. Prowadzi również szczegółową diagnostykę chorób zębów oraz przyzębia. Centrum wyposażone jest w aparaturę diagnostyczną i medyczną wysokiej klasy, dysponuje specjalistycznymi narzędziami wspomagającymi klasyczne techniki leczenia w tym m.in. mikroskopy stomatologiczne i kamery wewnątrzustne oraz elektroniczne narzędzia służące do zabiegów z zakresu endodoncji.

Uczestnicy mieli okazję osobiście doświadczyć wyjątkowej oferty balijskiego SPA w ,,Dolinie Charlotty”, odwołującego się do tradycji wysp Indonezji. Zróżnicowany i unikalny program terapeutyczny oparty na starobalijskich rytuałach wykonywany przez wykwalifikowane balijskie terapeutki, a nawiązujący do filozofii Wschodu i do przesłania, jakie niosą wyobrażenia wcieleń buddyjskich bogiń Devi Sri, Ambiki i Laksmi, spotkał się z dużym zainteresowaniem.

Niewątpliwym uznaniem cieszyła się także wizyta gości w Mera Spa w Sopocie, potraktowanych z pełnym zaangażowanie i atencją. Klimat tego miejsca w połączeniu z pasją i przekonaniem, że właściwie podane chwile relaksu są prawdziwą odnową dla ciała i umysłu, napełniają energią oraz inspiracją do dalszego działania. Dodatkowo, położenie oraz zastosowane rozwiązania architektoniczne pozwalają podziwiać malownicze widoki morza.

Nie mniej pozytywnym doznaniem był dla uczestników pobyt w Grand Hotelu Lubicz w Ustce, w którym przestronne i ekskluzywne wnętrza, niepowtarzalna kameralna atmosfera w połączeniu z urozmaiconą ofertą usług sprawiają, iż nawet krótka wizyta zapewni relaks i poprawi samopoczucie. Wellness hotel & spa to blisko 30 gabinetów wyposażonych w nowoczesny i najnowszy sprzęt, w których można skorzystać z profesjonalnych usług kosmetycznych, pielęgnacyjnych oraz relaksacyjnych. Dodatkowo, w hotelowym Spa funkcjonuje pomieszczenie z tężniami wewnętrznymi o powierzchni 120 m².

Atmosfera i profesjonalny wachlarz usług wspomnianych obiektów z pewnością na długo pozostaną w pamięci uczestników, budując pozytywny wizerunek naszego kraju w obszarze usług prozdrowotnych.